Hakkımızda

Haliç Klima Isıtma & Soğutma Sistemleri kaliteyi ve güveni ön planda tutarak hedef kitlesine memnuniyet ilkesi çerçevesinde hizmet eden servis ağıyla hizmet sunmaktadır. Çünkü iş prensibimiz ''Memnuniyetiniz,Memnuniyetimizdir'' kuralı üzerine kuruludur.

Klima: Firmamızda ''YORK'' marka klimaların montaj ve servis hizmetleri verilmektedir.Diğer marka yerli ve yabancı pncere, mono / multi split ve salon tipi klima cihazlarının her türlü bakımı ve arızası yapılmaktadır. Bakım  ya da arıza nedeniyle atolyeye alınan cihazlar genel kontrolden geçtikden sonra gerekli uygulamalar standartlar dahilinde uygulanır. Klimalarınızın ilkbahar ve sonbahar da bakımlarını mutlaka yabtırınız. Bu şekilde hem cihazınızın ömrü uzar hemde pahalı arızaların önüne geçmiş olursunuz. Ayrıca bakımı yapılmayan klimaların insan sağlığını olumsuz yönde etkilemektedir. Teknik servis olarak daha uygun fiyata Şirketlerle toplu klima bakım ve montaj anlaşmaları yapılmaktadır. Sizler de klimalarınızdan en iyi verimi alabilmek için bakımlarını belirli zamanlar içerisinde mutlaka yaptırmanız gerektiğini unutmayınız.

TEKNİK SERVİS olarak klimanızın bakımı gerekli özen gösterilerek yapılır. Unutmayın ki; klimanızın ömrünü kısaltan ve pahalı arızalara neden olan sadece bakımının yapılması değildir. Ucuz servis sağlayarak özen göstermeden, baştan savma verilen hizmetle yapılan montaj sonucu da klimanızın cerimini alamazsınız ve istenmeyen sonuçlar doğurur. bu tür hizmet isteminde müşterilerinizin ''verilen hizmetin kalitesiyle fiyatın uygunluğu''nu göz önünde bulundurması gerekmektedir.

MİSYONUMUZ
Klima konusunda satış ve servis hizmeti veren bir firma olarak, en yüksek hizmet kalitesi ve kullanıcı mutluluğu sağlayarak, en geniş kitleyi kaliteli ve güvenilir servisle buluşturmaktır.
 
HEDEFLERİMİZ
 Servis konusundaki en son gelişmeleri müşterilerimizle buluşturmak.
 
İLKELERİMİZ
Güvenilirlik, Güncellik, Samimiyet.
 

Güncellik:
Sürekli yenilenen ve klima teknolojisini yakından takip ederek gerek satış gerekse servis konusunda en eski teknolojiden en yeni teknolojiye en kaliteli olanı yakalamak.
 
Güvenilirlik:
Vediğimiz hizmetin temelinde güvenilirliğimizi ön planda tutmak.
 
Samimiyet:
Siz müşterilerimizle Müşteri-Satıcı ilişkisinden ileri sıcak bir aile ortamında karşılıklı güvene ve samimiyete dayanan bir çalışma sistemini benimsedik.

klima teknik servis - klima servisi - klima teknik servisi

Şu anda 13 konuk çevrimiçi