Hizmetlerimiz

Klima: Firmamızda "Uninonaire" marka klimaların montaj ve servis hizmetleri verilmektedir. Diğer marka yerli ve yabancı pencere, mono / multi split ve salon tipi klima cihazlarının her türlü bakımı ve arızası yapılmaktadır. Bakım ya da arıza nedeniye atölyeye alınan cihazlar genel kontrolden geçtikten sonra gerekli uygulamalar standartlar dahilinde uygulanır. Klimalarınızın ilkbahar ve sonbahar da bakımlarını mutlaka yaptırınız .Bu şekilde hem cihazınızın ömrü uzar hem de pahalı arızaların önüne geçmiş olursunuz. Ayrıca bakımı yapılmayan klimaların insan sağlığını olumsuz yönde etkilemektedir. Teknik servis olarak daha uygun fiyata Şirketlerle toplu klima bakım ve montaj anlaşmaları yapılmaktadır.Sizler de klimalarınızdan en iyi verimi alabilmek için bakımlarını belirli zamanlar içerisinde mutlaka yaptırmanız gerektiğini unutmayınız.

Klimanızın sorunsuz çalışması için yıllık bakımlarının yapılması gerekir.Yapılmadığı takdirde:Performansı düşer,enerji sarfiyatı artar, Hoş olmayan kokular oluşur, kompresörü düzensiz çalışacağından ömrü azalır, ideal filtreleme yapamayacağından toz ve partiküller ortamda kalır, drenaj sisteminde oluşan tıkanmalar su sızıntılarına neden olur, elektrik tesisatında oluşacak oksitlenmeler daha büyük arızalara neden olur...

TEKNİK SERVİS olarak klimanızın bakımı gerekli özen gösterilerek yapılır. Unutmayınki; klimanızın ömrünü kısaltan ve pahalı arızalara neden olan sadece bakımının yapılmaması değildir. Ucuz servis sağlayarak özen göstermeden , baştan savma verilen hizmetle yapılan montaj sonucu da klimanızın verimini alamazsınız ve istenmeyen sonuçlar doğurur. Bu tür hizmet isteminde müşterilerimizin "verilen hizmetin kalitesiyle fiyatın uygunluğu"nu gözönünde bulundurması gerekmektedir.

Şu anda 6 konuk çevrimiçi